d

FAS / FASD / Alkoholowy Zespół Płodowy

Trudności w nauce? Problemy z nauczycielami? Niezrozumienie urzędników? Trudności społeczne? Trudności w relacjach?  To nie trudności – to często brak trafnej diagnozy i wdrożenia odpowiedniej terapii. Możliwym jest, że Twoje dziecko zmaga się z FAS / FASD / Alkoholowym Zespołem Płodowym – efektem działania alkoholu na płód w okresie prenatalnym.

FAScynujący Świat Dziecka powstał po to, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie zmierzyć się z życiowymi problemami. Specjalizujemy się w szczególności w diagnozie oraz terapii dzieci i młodzieży z wrodzonymi zaburzeniami rozwojowymi, głównie spowodowanymi działaniem alkoholu (chorych na FAS ( Płodowy Zespół Alkoholowy ), z zespołem FASD), a co za tym idzie, chcemy wspierać i pomagać Wam Rodzicom w pokonywaniu wszelkich przeciwności z tym związanych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o diagnostyce FAS? -> KLIK!

ZaFAScynowani pomaganiem!

Szukasz pomocy dla Twojego dziecka, dla swojej rodziny, a może sam potrzebujesz wsparcia? Dobrze trafiłeś! Zrobimy wszystko, żeby pomóc Tobie i Twoim bliskim, ponieważ jesteśmy zaFAScynowani pomaganiem!

Naszą misją jest więc niesienie fachowej, wszechstronnej pomocy poprzez szczegółową i trafną diagnozę oraz zaproponowanie odpowiedniej terapii – a to wszystko w jednym miejscu.

Dodatkowo powołaliśmy do życia Fundację skupiającą ludzi doświadczonych, znających rzeczywistość i przepisy. To właśnie ona, Drodzy Rodzice (jeżeli wyrazicie taką wolę), obejmie Was nieustanną opieką i pomocą polegającą m.in. na reprezentowaniu Waszych interesów przed wszystkimi instytucjami (szkołami, urzędami, itp.).

Skontaktuj się z Nami, odwiedź Nas i porozmawiajmy. Podpowiemy Ci jak poradzić sobie z różnymi trudnościami oraz zaproponujemy, w jaki sposób możemy Ci pomóc (zerknij również w zakładkę „Oferta”, gdzie znajdziesz informacje o tym, z jakich usług można u Nas korzystać).

Nikogo nie pozostawimy bez pomocy, ponieważ do Twojej dyspozycji są specjaliści z różnych dziedzin m.in. psychologii, pedagogiki, medycyny, terapii, prawa i co najważniejsze praktycy, którzy zawsze gotowi są pomóc Tobie i Twoim bliskim.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

NASI DARCZYŃCY